Başkan'dan


BAŞKANDAN MESAJ:

Sevgili Hemşerilerim;

            Bu güne kadar sosyal, üretken, doğru, dürüst belediyecilik uygulamalarını hepiniz yakından takip ediyorsunuz.Sizin teveccühünüz ve desteklerinizle sürdürdüğümüz hemşerilerimizin mutluluğu ve sağlığı için yaptığımız çalışmaları; yine sizlerin destekleriyle sürdürmekteyiz. ‘’Güvendesin Pamukova ‘’sloganı ile başlattığımız hizmet yarışında  geride bıraktığımız bu dönemde ve bu gün yine büyük bir özveri içerisinde ilçemizin mutluluğu ve huzuru için yapmış olduğumuz hizmetler, bizler için gelecekte gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz projeler doğrultusunda çalışma azmini meydana getiren en büyük unsur olacaktır.

            Çevreye, doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket ediyoruz.Hukuka saygılı bir şekilde toplumun hak ve yararını gözeterek bilimsellik, nesnellikten ve akılcılıktan, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşçinin, köylünün, memurun, kadınlarımızın, genclerimizin, engelli vatandaşlarımızın ve en önemlisi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yani toplumun her kesiminin insanca yaşam mücadelesinin her zaman yanındayız. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz ve hizmetlerimiz Pamukova'mızın gelişimine, kültürünün korunmasına ve geleceğe taşınmasına bağlı olduğu inancındayız.

            Emeğe, sosyal adalet ve insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ve demokrasi, dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı görev biliyoruz. Hemşerilerimiz arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, tüm zenginliklerimizin paylaşarak gelecek kuşaklara ulaşması ve şehrimizin tüm potansiyelinin ortaya çıkartılıp tanıtımının yapılması için hep birlikte çalışmayı ilke edindik.

            Bize teslim edilen kaynakları bu kapsamda ilçemizin ve vatandaşlarımızın acil ve zorunlu ihtiyaçları doğrultusunda en etkili ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.Halkımızın bize vermiş olduğu bu emanete en iyi şekilde sahip çıkarak belediyemizin kaynak ve imkanlarını siz Pamukova'da yaşayan hemşerilerime hizmet olarak döneceğini bilmenizi isterim.

            Özellikle önümüzdeki dönemlerde sosyal belediyecilik kapsamında hayata geçireceğimiz etkinlik ve projeler ile siz değerli hemşerilerimle birlikte olmaya devam edeceğiz. Daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ile sevgi ve saygılarımı sunuyorum Allah'a emanet olunuz.

Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven ÖVÜN