Başkan'dan

Değerli Hemşehrilerim;

 

29 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel İlçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, " Pamukova Halkı Her şeyin En İyisine En Güzeline Layıktır" sloganıyla makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak ayne geçmişte olduğu gibi 7 gün 24 saat iyi ve kötü günde İlçe halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek ilçeler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir.

İlçemizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir İlçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle ilçemizi layık olduğu düzeye ulaştırmak , önce ÖRNEK ilçe sonra LİDER ilçe yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, sunuyorum.
Sevgi ve Saygılarımla, Allah'a Emanet Olun.